Hakkımızda

Modern Metal Firması Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi mezunu olan Mehmet Durmaz tarafından kurulmuştur. Balıkesir Teknik Lisesinde 5 yıl makine öğretmenliği yapan Mehmet Durmaz 1985 yılında görevinde ayrılarak Balıkesir’de ilk alüminyum doğrama ve panjur imalat firması olan Modern Metal’i kurmuştur.

Winsa Bayisi Modern Metal olarak Balıkesir il ve ilçelerinde siz müşterilerimize ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize en uygun çözümler sunmayı ve keyifli yaşam alanları oluşturmayı amaçlamaktayız.

Winsa PVC Pencere, Kapı, Cam Balkon ve Panjur Sistemleri 250’ye varan üretici bayisi ve 550’yi aşan satış noktası ile Türkiye’nin her noktasında tüketicinin kolayca markasına ulaşmasını sağlamaktadır. Kurumsal kimliğine uygun fark edilir showroom yapısı, bayilerinin güler yüzlü ve kaliteli hizmeti, sadece satış odaklı değil, satış sonrası hizmetlerinde de başarılı yapısı Winsa’yı rakiplerinden ayıran en önemli yönlerinden sadece birkaçıdır.

Amacımız, kaliteli ve yenilikçi ürünler üreterek yaşam alanlarınıza taşımak ve konforunuzu arttırmaktır.

Bizler, mekanlarınızı ve sevdiklerinizi olumsuz dış koşullardan korumak için yoğun bir şekilde çalışmakta, gelişen tüketici taleplerini ve teknolojiyi yakından takip ederek yeni sistemlerimizi sizlere sunmaktayız.

PVC Pencere, Kapı ve Panjur sistemlerimiz Winsa standartlarında üretilerek montajı yapılmaktadır. Winsa markalı ürünlerimiz yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlayarak yaşam alanlarınızda maksimum konfor sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.PVC pencere, kapı ve panjur sistemlerimizin bakımı ve temizliği son derece kolaydır.

Modern Metal 1300m2'si kapalı, 300m2'si açık alan olmak üzere toplam 1600m2'de, 39 yıldır hizmetini sürdürmektedir.

hakkimizda

Cam Balkon ve Panjur Sistemleri

Ücretsiz Keşif Yaptırmak İçin Bize Ulaşın

0266 246 39 94-95
Ücretsiz Keşif